Profesjonalny personel

Pracujemy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami, dlatego   nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością!

Skontaktuj się z nami

Nasi partnerzy

Misją firmy jest utrzymywanie najwyższej jakości wyrobów, dążenie do ciągłego doskonalenia poprzez wdrażanie nowych technologii oraz obsługa klientów na najwyższym poziomie. Posiadamy certyfikaty PN-EN ISO 3834-2 i EN 1090.

Jako firma chcemy być rozpoznawalni na rynku polskim i poza jego granicami jako solidny i profesjonalny dostawca oraz zaufany partner. Specjalizujemy się w szeroko pojętej obróbce metali, a naszą technologię starannie tworzymy i optymalizujemy.

Z hali produkcyjnej

Wieloletnie doświadczenie w branży metalowej oraz bogaty park programowy i maszynowy pozwala nam wykonywać skomplikowane projekty.

Poprzez kontrolę jakości

Dziś Dedal Sp. z o.o. to duży zakład produkcyjny z wieloma zaawansowanymi procesami obróbki metali, jak cięcie precyzyjne laserowe blach, profili oraz rur, gięcie, toczenie, frezowanie, spawanie i walcowanie. Wszystko jest objęte kontrolą jakości według certyfikacji PN-EN ISO 3834-2 i EN 1090.

Do profesjonalnego produktu

Działy konstrukcyjny i produkcyjny firmy wykonują różne, często wymagające zlecenia pod dyktando swoich klientów. Członkowie zespołu Dedal Sp. z o.o. starają się spełnić wymogi jakościowe najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie to realizować dzięki zastosowaniu programów CAD/CAM takich jak SOLID WORKS, INVENTOR.

Update cookies preferences